MOTÝLÍ HRA

Začněte mávat svými krásnými křídly!

IIndividuální koučovací program (3 nebo 6 měsíců), který zahrnuje 12 koučovacích setkání (on-line nebo po telefonu). V rámci motýlí hry využívám techniky NLP a metodu Život jako hra. Každá motýlí hra je zaměřena na oblast, která je aktuálně důležitá pro vás. Během programu se naučíte si správně definovat cíle a nalézat k nim cesty, které pro vás bude plné výzev, hravosti a lehkosti, tzn. jako byste mávali motýlími křídly. Součástí jsou také krátké 5-10 minutové konzultace s koučem dle potřeb. Takže vám s hraním vaší "hry" pomáhám i mezi setkáními.

Můžu vám pomoci v jakékoli oblasti, např.:

- osobní rozvoj, vztahy, získání nadhledu, nalezení vnitřní motivace, přijetí zodpovědnosti za svůj život, zvýšení sebevědomí, využití krizových situací k osobnímu rozvoji, pozitivní myšlení, dosahování svých cílů podle vlastních pravidel, realizování vlastních vizí, nalezení vnitřního klidu, vytvoření rovnováhy mezi oblastmi života, učinění náročných rozhodnutí, stihnout více za méně času a to s lehkostí a bez frustrace, přestat se bát dělat chyby, vytrvalost, sebeláska, sebeúcta, sebe-hodnota

Vycházím z předpokladu, že jedině Ty jsi ten největší expert na svůj život!

NAPIŠTE MI A NASTAVÍME MOTÝLÍ HRU DLE VAŠICH PŘEDSTAV A TÉMATU 


MOTÝLÍ EFEKT - ONLINE PROGRAMY

Na 7 dní se stanu vašim koučem, který plně respektuje, že každý má jinou výchozí pozici, podmínky, potřeby, cíle. Pro každý program bude vytvořena uzavřená skupina. Každý den budu vám budu dávat jedno zadání, které vám zabere max. 15 min. Uzavřená skupina bude sloužit také pro společná sdílení a zároveň ji budu moderovat tak, aby každé sdílení bylo co největším přínosem pro ostatní. Povedu vás k cíli koučovacími otázkami a technikami, popř. budu sdílet TIPY (nikoli rady). Pomůžu vám zjistit, kde to nejspíš drhne a co si zaslouží větší pozornost. 

Součástí programu jsou:

- denní zadání + tipy na různé techniky + koučovací otázky

- krátké individuální konzultace během celého týdne

- členství v uzavřené skupině

- pracovní listy

VYBERTE SI ONLINE PROGRAM 

UKÁZKOVÉ SETKÁNÍ S KOUČKOU

Cílem ukázkové hodiny je vyzkoušet si, jak probíhá koučovací rozhovor a jestli nám to spolu tzv. sedí neboli jestli nám spolu bude fungovat "chemie", vzájemná důvěra a otevřenost.

Ukázková hodina je vhodná pro lidi, kteří si nejsou jistí, zda je pro ně koučování vhodné nebo kteří cítí, že se motají v kruhu a neví, kde ten kruh rozseknout. Je to také skvělá příležitost i pro všechny, kteří přesně ví co chtějí a chtějí zkusit podporu kouče, aby svých cílů dosáhli snáz a dříve než když jsou na všechno sami.

Ukázkové setkání může proběhnout on-line, po telefonu nebo osobně. Vše záleží na individuální domluvě.

DOMLUVTE SI UKÁZKOVÉ SETKÁNÍ.

Přečti si, co konkrétního motýlí koučink přinesl mým klientům na stránce Reference.